Úvod > Pronájem lešení

Pronájem lešení

 

Pronájem lešení je jednou ze základních služeb, kterou nabízíme našim zákazníkům již více než 11 let. Díky široké nabídce různých systémů lešení navrhneme ideální řešení při splnění všech požadavků současného stavebnictví. Důraz na kvalitu, bezpečnost a individuální přístup z nás dělá spolehlivého partnera pro Váš projekt.

Proč si u nás pronajmout lešení?

Jaké druhy lešení k pronájmu u nás najdete?

Nabízíme rámové lešení SPRINT, které je ideálním pomocníkem pro svou jednoduchost a rychlost montáže. Modulové lešení CUPLOK je u zákazníků vyhledáváno pro složitější aplikace typu prostorových pracovních konstrukcí, podpěrných konstrukcí či kruhových lešení. V různých rozměrech a pracovních výškách nabízíme rovněž lehké pojízdné hliníkové lešení BoSS. Schodišťové věže CUPLOK a R-modul zajistí bezpečný a efektivní přístup do vyšších úrovní staveb. Můžete si zapůjčit také klasické trubkové lešení, které je stále velmi oblíbeným řešením u menších nebo naopak složitějších aplikací.

Kde si můžete lešení pronajmout?

Veškeré lešení máme pro vás k dispozici na našich pobočkách, které se nacházejí v Praze, Brně, Ostravě a Olomouci. Pro jednodušší dostupnost našeho lešení jsme po celé České republice vybudovali rovněž širokou síť distributorů. Jedná se o námi ověřené společnosti, kterým lešení jak prodáváme, tak i pronajímáme.

Jak si Nejjednodušeji pronajmout lešení?

Jste-li FIRMA, rádi Vám připravíme nabídku na míru podle Vašich potřeb. Stačí využít kontaktního formuláře níže nebo napsat na info@scaserv.cz. Zástupce nejbližší pobočky Vás zkontaktuje, aby jste doladili vše potřebné. Jste-li SOUKROMÁ OSOBA, navštivte náš náš na míru přehledný web, kde si snadno lešení půjčíte na základě Vámi nadefinovaných potřeb.

Doplňkový sortiment k pronajatému lešení

V dnešní době se klade velký důraz na zabezpečení staveb. Proto se pronájem mobilního oplocení stal jedním ze základních doplňkových sortimentů nabízených k pronajímanému lešení spolu s dalšími systémy z kategorie pronájmu zařízení staveb

Kontaktujte nás

Jsme nejen specialisté na pronájem lešení, ale hlavně spolehlivý partner s individuálním přístupem ke každému projektu, a to bez ohledu na jeho velikost. Náš tým je připraven Vám pomoci.

Kontaktní formulář