Úvod > Pronájem lešení > Pronájem modulového lešení CUPLOK

Pronájem modulového lešení CUPLOK

Jsme výrobcem modulového ocelového lešení CUPLOK, které nabízíme k pronájmu po celých sestavách i po jednotlivých komponentech. Prostorové modulové lešení CUPLOK je možné si zapůjčit nebo zakoupit na kterékoliv z našich poboček v Ostravě, PrazeBrně a Olomouci.

Společně s pronájmem multifunkčního lešení nabízíme celou řadu služeb od technického návrhu, přes dopravu, montáž a demontáž.


Cena pronájmu modulového lešení CUPLOK

Rádi zpracujeme cenovou nabídku dle Vašich požadavků a potřeb. Kontaktujte kteroukoliv z našich poboček nebo využijte kontaktní formulář na této stránce. 

Proč si vybrat modulové lešení CUPLOK

Systémové lešení CUPLOK přináší celou řadu výhod z hlediska přísných požadavků bezpečnosti práce a díky žárovému pozinkování dosahuje dlouhé životnosti komponentů. Svou jednoduchostí a rychlostí montáže přispívá ke snížení provozních nákladů a splnění náročných požadavků současného stavebnictví.

Konstukce modulového lešení CUPLOK

Systém prostorového lešení CUPLOK je unikátní díky metodě spojování příčníků a stojek pomocí speciálního zámku – šálku. Široký sortiment komponentů o různých rozměrech umožňuje využití tohoto systému především pro složitější aplikace. Systém je ideální pro prostorové pracovní konstrukce nebo pracovní věže. V oblasti podpěrných lešení umožňuje podpírat monolitické či prefabrikované betonové konstrukce. Při využití v oblasti fasádních lešení lze využít pro kruhové, členité a jinak zakřivené fasády.

CUPLOK je vyráběn z konstrukční oceli S355 dle evropské normy EN 10025.

Lešení CUPLOK v kostce

Jsem firma

Rádi připravíme nabídku na míru Vašim potřebám. Napište nám na info@scaserv.cz. Bude Vás kontaktovat zástupce nejbližší pobočky. Těšíme se na spolupráci.

Jsem soukromá osoba

Připravili jsme pro Vás na míru přehledný web, který Vám pomůže s řešením. Více na www.leseni-bedneni.cz

Kontaktní formulář