Úvod > Bazar lešení

Bazar lešení

 

Prodej použitého lešení je jednou ze základních služeb, kterou nabízíme našim zákazníkům již více než 11 let. Díky široké nabídce různých systémů lešení navrhneme ideální řešení při splnění všech požadavků současného stavebnictví. Důraz na kvalitu, bezpečnost a individuální přístup z nás dělá spolehlivého partnera pro Váš projekt.

Proč SI u nás KOUPIT POUŽITÉ lešení?

jAKÉ DRUHY POUŽITÉHO LEŠENÍ U NÁS NAJDETE?

Nabízíme použité rámové lešení SPRINT, které je ideálním pomocníkem pro svou jednoduchost a rychlost montáže. Bazarové modulové lešení CUPLOK je u zákazníků vyhledáváno pro složitější aplikace typu prostorových pracovních konstrukcí, podpěrných konstrukcí či kruhových lešení. V různých rozměrech a pracovních výškách nabízíme rovněž použité lehké pojízdné hliníkové lešení BoSS. Schodišťové věže CUPLOK a R-modul z našeho bazarového skladu zajistí bezpečný a efektivní přístup do vyšších úrovní staveb. Můžete si zakoupit také klasické trubkové lešení, které je stále velmi oblíbeným řešením u menších nebo naopak složitějších aplikací.

KDE SI MŮŽETE použité LEŠENÍ zakoupit?

Veškeré lešení máme pro vás k dispozici na našich pobočkách, které se nacházejí v Praze, Brně, Ostravě a Olomouci. Pro jednodušší dostupnost našeho lešení jsme po celé České republice vybudovali rovněž širokou síť distributorů. Jedná se o námi ověřené společnosti, kterým lešení jak prodáváme, tak i pronajímáme.

DOPLŇKOVÝ SORTIMENT

V dnešní době se klade velký důraz na zabezpečení staveb. Proto se prodej použitého mobilního oplocení stal jedním ze základních doplňkových sortimentů nabízených k nákupu lešení spolu s dalšími systémy z kategorie bazarového prodeje zařízení staveb.

KONTAKTUJTE NÁS

Jsme nejen specialisté na pronájem lešení, ale hlavně spolehlivý partner s individuálním přístupem ke každému projektu, a to bez ohledu na jeho velikost. Náš tým je připraven Vám pomoci.

Kontaktní formulář