Úvod > Pronájem zařízení staveb

Pronájem zařízení staveb

 

Pronájem zařízení staveb je jednou ze základních služeb, kterou nabízíme našim zákazníkům již více než 11 let. Díky široké nabídce různých systémů navrhneme ideální řešení při splnění všech požadavků současného stavebnictví. Důraz na kvalitu, bezpečnost a individuální přístup z nás dělá spolehlivého partnera pro Váš projekt.

Proč SI u nás pronajmout ZAŘÍZENÍ STAVEB?

jAKÉ DRUHY ZAŘÍZENÍ STAVEB U NÁS NAJDETE?

Nabízíme k pronájmu mobilní schodiště SafeStep, které slouží k snadnému, pohodlnému a bezpečnému výstupu. Je ideálním pomocníkem pro svou jednoduchost a rychlost montáže. Mobilní oplocení je zákazníky vyhledáváno jako ideální řešení ochrany staveniště či dočasného oplocení prostor. Přechodové lávky SafeBridge jsou jedinečným řešením pro přemostění výkopů a výkopových rýh v délce až 6 metrů. Kompletní systém ochrany volného okraje SafeGuard lze použít v kombinaci s našimi bednícími systémy i samostatně.

KDE SI MŮŽETE ZAŘÍZENÍ STAVEB PRONAJMOUT?

Kompletní sortiment zařízení staveb máme pro vás k dispozici na našich pobočkách, které se nacházejí v Praze, Brně a Ostravě. Pro jednodušší dostupnost našeho mobilního oplocení, přechodových lávek, mobilního schodiště a ochrany volného okraje jsme po celé České republice vybudovali rovněž širokou síť distributorů. Jedná se o námi ověřené společnosti, kterým lešení jak prodáváme, tak i pronajímáme. V neposlední řadě nabízíme pronájem lešení také z pobočky v Bratislavě.

DOPLŇKOVÝ SORTIMENT

Hlavními pronajímanými systémy v oblasti lešení jsou rámové lešení SPRINT, mobilní hliníkové věže BoSS, modulové lešení CUPLOK, schodišťové věže a také trubkové lešení.  Zájemce o pronájem bednění jistě osloví stěnové bednění LOGIK 50, stropní nosníkové bednění SCAFLEX nebo bednění kruhových a čtvercových sloupů. 

KONTAKTUJTE NÁS

Jsme nejen specialisté na pronájem zařízení staveb, ale hlavně spolehlivý partner s individuálním přístupem ke každému projektu, a to bez ohledu na jeho velikost. Náš tým je připraven Vám pomoci.

Kontaktní formulář