Úvod > Pronájem zařízení staveb > Pronájem mobilního oplocení

Pronájem mobilního oplocení

Jsme pronajímatelem mobilního oplocení, které je ideální pro ochranu staveniště či dočasné oplocení prostor, své uplatnění má při pořádání sportovních nebo kulturních akcí. Hlavními komponenty jsou stavební ploty, branky, brány a betonové nebo plastové patky. Stavební oplocení je možné si kdykoliv zapůjčit nebo zakoupit na kterékoliv z našich poboček v Ostravě, Praze, Brně a Olomouci.


CENA pronájmu MOBILNÍHO OPLOCENÍ

Rádi zpracujeme cenovou nabídku dle Vašich požadavků a potřeb. Kontaktujte kteroukoliv z našich poboček nebo využijte kontaktní formulář na této stránce.

Proč si vybrat MOBILNÍ OPLOCENÍ

Dočasná oplocení tvořená z polí ze svařované sítě jsou oblíbená pro svou jednoduchou a rychlou instalaci. Při montáži oceníte jeho variabilitu a snadnou přemístitelnost. Pro skladování je pak velice důležitá vynikající stohovatelnost.

Konstrukce DOČASNÉHO MOBILNÍHO OPLOCENÍ

Základem jsou plotové dílce ze svařované sítě o rozměrech 3500 x 2000 mm. Žárově pozinkovaná úprava zaručuje dlouhou životnost. Dílce nabízíme ve více variantách. Pevnostní, vhodné pro půjčovny a dlouhodobé nasazení, se středovou horizontální trubkou a výztuhami v rozích nebo odlehčenou ekonomickou variantu. Plotové branky nabízíme rovněž v žárově pozinkované úpravě, s rámem a panty nebo bezrámovou odlehčenou variantu. Stabilizační patky betonové, i stále více oblíbené plastové.

MOBILNÍ OPLOCENÍ V KOSTCE

 

Jsem FIRMA

Rádi připravíme nabídku na míru Vašim potřebám. Napište nám na info@scaserv.cz. Bude Vás kontaktovat zástupce nejbližší pobočky. Těšíme se na spolupráci.

Jsem SOUKROMÁ osoba

Připravili jsme pro Vás na míru přehledný web www.leseni-bedneni.cz, kde si jednoduše zvolíte požadované komponenty
a poptávku na půjčení mobilního oplocení si odešlete online na několik kliknutí. 

Kontaktní formulář