Úvod > Bazar zařízení staveb > Bazar mobilního oplocení

Bazar mobilního oplocení

Jsme významným dodavatelem mobilního oplocení, které je ideální pro ochranu staveniště či dočasné oplocení prostor, své uplatnění má při pořádání sportovních nebo kulturních akcí. Hlavními komponenty jsou stavební ploty, branky, brány a betonové nebo plastové patky. Použité stavební oplocení je možné si kdykoliv zakoupit nebo zapůjčit na kterékoliv z našich poboček v Ostravě, Praze, Brně a Olomouci.

Prodej použitého mobilního oplocení nebo jednotlivých komponentů nabízíme také na splátky v případě nákupu většího objemu.


CENA MOBILNÍHO OPLOCENÍ

Rádi zpracujeme cenovou nabídku dle Vašich požadavků a potřeb. Kontaktujte kteroukoliv z našich poboček nebo využijte kontaktní formulář na této stránce. Mobilní oplocení k zakoupení naleznete také na eshopu.

Proč si vybrat MOBILNÍ OPLOCENÍ

Dočasná oplocení tvořená z polí ze svařované sítě jsou oblíbená pro svou jednoduchou a rychlou instalaci. Při montáži oceníte jeho variabilitu a snadnou přemístitelnost. Pro skladování je pak velice důležitá vynikající stohovatelnost.

Konstrukce DOČASNÉHO MOBILNÍHO OPLOCENÍ

Základem jsou plotové dílce ze svařované sítě o rozměrech 3500 x 2000 mm. Žárově pozinkovaná úprava zaručuje dlouhou životnost. Dílce nabízíme ve více variantách. Pevnostní, vhodné pro půjčovny a dlouhodobé nasazení, se středovou horizontální trubkou a výztuhami v rozích nebo odlehčenou ekonomickou variantu. Plotové branky nabízíme rovněž v žárově pozinkované úpravě, s rámem a panty nebo bezrámovou odlehčenou variantu. Stabilizační patky betonové, i stále více oblíbené plastové.

MOBILNÍ OPLOCENÍ V KOSTCE

 

Jsem FIRMA

Rádi připravíme nabídku na míru Vašim potřebám. Napište nám na info@scaserv.cz. Bude Vás kontaktovat zástupce nejbližší pobočky. Těšíme se na spolupráci.

Jsem SOUKROMÁ osoba

Připravili jsme pro Vás na míru přehledný web, který Vám pomůže s řešením. Více na www.leseni-bedneni.cz

Kontaktní formulář