Úvod > Pronájem lešení > Pronájem schodišťových věží CUPLOK a R-MODUL

Pronájem schodišťových věží CUPLOK a R-MODUL

Jsme výrobcem a půjčovnou schodišťových věží z modulového lešení CUPLOK a půjčovnou systémového lešení pro schodišťové věže R-MODUL. Oba produkty nabízíme k pronájmu po celých sestavách i po jednotlivých komponentech. Schodišťové věže z modulových lešení je možné si kdykoliv zapůjčit nebo zakoupit na kterékoliv z našich poboček v Ostravě, Praze, Brně a Olomouci.

Společně s pronájmem výstupových věží nabízíme celou řadu služeb od technického návrhu, přes dopravu, montáž a demontáž.


Cena pronájmu schodišťových věží

Rádi zpracujeme cenovou nabídku dle Vašich požadavků a potřeb. Kontaktujte kteroukoliv z našich poboček nebo využijte kontaktní formulář na této stránce. 

Proč si vybrat schodišťové věže 

Modulová lešení CUPLOK a R-MODUL, ze kterých se montují schodišťové věže, přináší celou řadu výhod z hlediska přísných požadavků bezpečnosti práce a díky žárovému pozinkování dosahují dlouhé životnosti komponentů. Svou jednoduchostí a rychlostí montáže přispívají ke snížení provozních nákladů a splnění náročných požadavků současného stavebnictví.

KONSTRUKCE schodišťových věží

Schodišťové věže se používají k bezpečnému a efektivnímu přístupu pracovníků, přemístění materiálu a nářadí do vyšších úrovní při rekonstrukcích i nové výstavbě objektů pozemního stavitelství, mostů či průmyslových staveb.

Schodišťová věž ze systému CUPLOK je vysoce únosnou a tuhou konstrukcí. Je vhodná pro větší stavby, kde je potřeba věž využít pro častý výstup osob a přesun větších objemů materiálu. Tento typ schodišťové věže poskytuje dostatek prostoru na podestách i schodištích.

Schodišťová věž ze systému R-MODUL je vhodná jako přístupové a únikové schodiště pro stavby s méně častým pohybem osob a s potřebou menšího transportu objemu materiálu. Schodišťová věž se vyznačuje nízkou hmotností a rychlou montáží.

Věž CUPLOK v kostce

Věž R-MODUL v kostce

Jsem firma

Rádi připravíme nabídku na míru Vašim potřebám. Napište nám na info@scaserv.cz. Bude Vás kontaktovat zástupce nejbližší pobočky. Těšíme se na spolupráci.

Jsem soukromá osoba

Připravili jsme pro Vás na míru přehledný web, který Vám pomůže s řešením. Více na www.leseni-bedneni.cz

Kontaktní formulář