Úvod > Bazar bednění

Bazar bednění

 

Prodej použitého bednění je jednou ze základních služeb, kterou nabízíme našim zákazníkům již více než 11 let. Díky široké nabídce různých systémů bednění navrhneme ideální řešení při splnění všech požadavků současného stavebnictví. Důraz na kvalitu, bezpečnost a individuální přístup z nás dělá spolehlivého partnera pro Váš projekt.

Proč SI u nás KOUPIT POUŽITÉ BEDNĚNÍ?

jAKÉ DRUHY použitého BEDNĚNÍ U NÁS NAJDETE?

Nabízíme použité stěnové bednění LOGIK 50, které je ideálním pomocníkem pro svou jednoduchost a rychlost montáže. Bednění LOGIK je všestranný panelový bednící systém, jehož variabilita umožňuje vytvářet aplikace pro všechny typy stěn, základů a sloupů. Stropní bednění SCAFLEX je zákazníky vyhledávané pro řešení stropů malého rozsahu až po rozsáhlé stropní desky. Díky velké variabilitě nosníkového bednění SCAFLEX je systém vhodný pro tvarově rovné, ale i komplikované stropní desky včetně řešení průvlaků. K bednění sloupů čtvercových a obdélníkových využíváme univerzální panely bednění LOGIK 50. Nejlepších výsledků u kruhových sloupů dosáhnete s papírovými formami, které nabízíme v širokém výběru výšek a průměrů sloupů.

KDE SI MŮŽETE POUŽITÉ bednění KOUPIT?

Veškeré použité bednění máme pro vás k dispozici na našich pobočkách, které se nacházejí v Praze, Brně, Ostravě a Olomouci. Pro jednodušší dostupnost našeho bednění jsme po celé České republice vybudovali rovněž širokou síť distributorů. Jedná se o námi ověřené společnosti, kterým bednění jak prodáváme, tak i pronajímáme. 

DOPLŇKOVÝ SORTIMENT

V dnešní době se klade velký důraz na zabezpečení staveb. Proto se prodej ochrany volného okraje SafeGuard stal jedním ze základních doplňkových sortimentů nabízených k pronajímanému stropnímu bednění spolu s dalšími systémy z kategorie prodeje zařízení staveb.

KONTAKTUJTE NÁS

Jsme nejen specialisté na pronájem bednění, ale hlavně spolehlivý partner s individuálním přístupem ke každému projektu, a to bez ohledu na jeho velikost. Náš tým je připraven Vám pomoci.

Kontaktní formulář