Úvod > Prodej bednění > Prodej bednění sloupů

Prodej bednění sloupů

Jsme výrobcem a prodejcem stěnového panelového bednění LOGIK 50, které lze využít pro vytvoření rozměrově variabilních forem čtvercových a obdélníkových monolitických sloupů. Pro kruhové sloupy nabízíme k prodeji jednorázové papírové formy, které jsou velmi odolné a mají schopnost udržet tlak betonu. Stěnové bednění LOGIK 50 pro sloupy je možné si kdykoliv zakoupit nebo zapůjčit na kterékoliv z našich poboček v Ostravě, Praze a Brně


CENA BEDNĚNÍ SLOUPŮ

Rádi zpracujeme cenovou nabídku dle Vašich požadavků a potřeb. Kontaktujte kteroukoliv z našich poboček nebo využijte kontaktní formulář na této stránce.

Proč si vybrat BEDNĚNÍ LOGIK 50 PRO SLOUPY

Panelové bednění LOGIK 50 přináší celou řadu výhod z hlediska přísných požadavků bezpečnosti práce a díky žárovému pozinkování ocelových rámů panelů dosahuje dlouhé životnosti komponentů. Svou variabilitou je vhodné pro širokou rozměrovou řadu sloupů čtvercového i obdélníkového tvaru. Svou jednoduchostí a rychlostí montáže přispívá ke snížení provozních nákladů a splnění náročných požadavků současného stavebnictví.

Kruhové papírové bednění pro sloupy je ve stavebnictví stále více oblíbenou variantou. Uvnitř i na povrchu jsou formy opatřeny ochrannou vrstvou, jsou odolné proti vodě a výsledný sloup je dokonale hladký.

Konstrukce BEDNĚNÍ SLOUPŮ

Všestranný bednící panelový systém LOGIK 50 pro vytvoření formy pro čtvercové a obdélníkové sloupy zajišťuje bezvadný povrch výsledných konstrukcí do maximálních přípustných tlaků betonové směsi 75 kN/m² u sloupů a 50 kN/m² u stěn. Bednění je optimalizováno pro malé až středně velké projekty. Jeho variabilita umožňuje vytvářet aplikace pro všechny typy sloupů, stěn a základů. Díky nízké hmotnosti největšího dílce, necelých 83 kg, je systém předurčen pro ruční manipulaci po staveništi. Pro přesun smontovaných sestav sloupů pomocí jeřábů se využívají jeřábové háky umožňující zcela bezpečnou manipulaci. Dokonalé vzájemné spojení panelů se provádí klínovou spojkou, která panely zároveň srovnává, spojuje a zamyká.

Papírové kruhové bednění je vyráběno z papírových, spirálově vinutý trubic, které jsou na povrchu i uvnitř opatřeny ochrannou vrstvou pro zvýšení hladkosti i odolnosti proti vodě. Papírové sloupy jsou velmi odolné a mají schopnost přenést tlak betonu. Trubice jsou dodávány v délkách po 0,5 metru až do průměru 1200 mm. Hladké formy pro pohledové sloupy bez nutnosti dalších povrchových úprav. Spirálové formy určené k následné další povrchové úpravě sloupu.

BEDNĚNÍ SLOUPŮ v kostce

 

Jsem FIRMA

Rádi připravíme nabídku na míru Vašim potřebám. Napište nám na info@scaserv.cz. Bude Vás kontaktovat zástupce nejbližší pobočky. Těšíme se na spolupráci.

Jsem SOUKROMÁ osoba

Připravili jsme pro Vás na míru přehledný web, který Vám pomůže s řešením. Více na www.leseni-bedneni.cz

Kontaktní formulář