Úvod > Pronájem lešení > Pronájem mobilního hliníkového lešení BoSS

Pronájem mobilního hliníkového lešení BoSS

Pojízdné hliníkové lešení BoSS nabízíme k pronájmu po celých sestavách i po jednotlivých komponentech. Mobilní lešení BoSS je možné si kdykoliv zapůjčit nebo zakoupit na kterékoliv z našich poboček v Ostravě, Praze, Brně a Olomouci.


Cena pronájmu mobilního lešení BOSS

Rádi zpracujeme cenovou nabídku dle Vašich požadavků a potřeb. Kontaktujte kteroukoliv z našich poboček nebo využijte kontaktní formulář na této stránce. 

Proč si vybrat pojízdné lešení BOSS

Svou jednoduchostí a rychlostí montáže přispívá ke snížení provozních nákladů a splnění náročných požadavků současného stavebnictví. Mobilní věž BoSS splňuje všechny požadavky bezpečnosti práce. Díky robustní a kvalitní hliníkové konstrukci dosahuje věž dlouhé životnosti. Lehké skládací pojízdné věže BoSS jsou ideální pomocnou konstrukcí ve stavebnictví, v průmyslových provozech, na veřejném prostranství, v atriích a všude tam, kde je třeba použít pojízdné lešení pro opravárenské, údržbářské a montážní práce.

Konstrukce pojízdného lešení BOSS

Systém lešení BoSS splňuje všechny požadavky evropských a národních norem pro pojízdná lešení. Široký sortiment komponentů umožňuje velký výběr sestav různých rozměrů a pracovních výšek. Součástí jsou všechny důležité bezpečnostní prvky, jako jsou okopové zarážky u podlážek nebo stabilizátory.

Hliníkové věže BoSS nabízíme ve dvou provedeních typů rámů KLASIK a CLIMA s odlišně řešeným výstupem. Na věže KLASIK se vystupuje pomocí žebříku, který je součástí hlavního rámu. Věže CLIMA používají jednotný typ rámu s příčníky určenými přímo pro výstup a tím zjednodušují montáž věží.

Mobilní lešení BOSS v kostce

Jsem firma

Rádi připravíme nabídku na míru Vašim potřebám. Napište nám na info@scaserv.cz. Bude Vás kontaktovat zástupce nejbližší pobočky. Těšíme se na spolupráci.

Jsem soukromá osoba

Připravili jsme pro Vás na míru přehledný web www.leseni-bedneni.cz, kde si jednoduše zvolíte výšku požadované věže
a poptávku na půjčení pojízdného lešení si odešlete online na několik kliknutí. 

Kontaktní formulář