Úvod > Pronájem lešení > Pronájem trubkového lešení

Pronájem trubkového lešení

Jsme pronajímatelem, prodejcem a certifikovaným výrobcem řady komponent trubkového nepozinkovaného lešení. Toto "černé" lešení nabízíme k pronájmu po celých sestavách i po jednotlivých komponentech. Trubkové lešení je možné si kdykoliv zapůjčit nebo zakoupit na kterékoliv z našich poboček v Ostravě, Praze, Brně a Olomouci.


Cena pronájmu trubkového lešení

Rádi zpracujeme cenovou nabídku dle Vašich požadavků a potřeb. Kontaktujte kteroukoliv z našich poboček nebo využijte kontaktní formulář na této stránce.

Proč si vybrat trubkové lešení

Trubkové lešení přináší celou řadu výhod. Svou variabilitou je vhodné především pro atypické aplikace. Nabízí bezpečný a pohodlný širší prostor pro pracovníky při splnění náročných požadavků současného stavebnictví. Velkou výhodou trubkového lešení je jeho použití jako prostorového lešení. Trubkové lešení se osvědčí především u komplikovaných staveb nebo v zúžených místech právě díky možnosti montáže na míru. Má poměrně malé nároky na prostor při skladování.

Konstrukce trubkového lešení

Trubkové lešení je vyrobeno z nezinkovaných železných dílů s antikorozní ochranou. Průměr trubek je 48,3 mm s minimální tloušťkou stěny 3 mm. Lešení by mělo stát na nánožkách. Pro zajištění křížového spoje se používají upínací spojky (neboli "žabky"), pro délkové nastavení trubek pak spojka nastavovací. Podlahu tvoří nejčastěji dřevěné podlážky položené na jednotlivá patra. Výstup na patro je zajišťován ocelovým žebříkem s háky pro uchycení na trubce.

Trubkové lešení v kostce

Jsem firma

Rádi připravíme nabídku na míru Vašim potřebám. Napište nám na info@scaserv.cz. Bude Vás kontaktovat zástupce nejbližší pobočky. Těšíme se na spolupráci.

Jsem soukromá osoba

Připravili jsme pro Vás na míru přehledný web www.leseni-bedneni.cz, kde si jednoduše zvolíte požadované komponenty
a poptávku na půjčení trubkového lešení si odešlete online na několik kliknutí.  

Kontaktní formulář