Úvod > Pronájem lešení > Pronájem fasádního rámového lešení SPRINT

Pronájem fasádního rámového lešení SPRINT

Jsme certifikovaným výrobcem fasádního rámového lešení SPRINT, které nabízíme k pronájmu po celých sestavách i po jednotlivých komponentech. Pronájmem stavebního lešení se zabýváme více než 30 let.

Rámové lešení SPRINT je možné si kdykoliv zapůjčit na kterékoliv z našich půjčoven v Ostravě, Praze, Brně a Olomouci. Společně s pronájmem fasádního lešení nabízíme celou řadu služeb od technického návrhu, přes dopravu, montáž a demontáž. 


Cena pronájmu fasádního lešení SPRINT

Rádi Vám zpracujeme cenovou nabídku dle Vašich požadavků a potřeb, které se odvíjí od velikosti projektu. Rámové lešení Vám pronajmeme buď bez doprovodných služeb, nebo pro Vás naceníme také dopravu, montáž a demontáž lešení. Kontaktujte kteroukoliv z našich poboček nebo využijte kontaktní formulář na této stránce.

Proč si vybrat rámové lešení SPRINT

Fasádní rámové lešení SPRINT přináší celou řadu výhod z hlediska přísných požadavků bezpečnosti práce a díky žárovému pozinkování dosahuje dlouhé životnosti komponentů. Svou jednoduchostí a rychlostí montáže přispívá ke snížení provozních nákladů a splnění náročných požadavků současného stavebnictví.

Konstrukce fasádního rámového lešení

Hlavním konstrukčním prvkem ocelového lešení je uzavřený rám se stojkami z trubek 48,3×3,2 mm s vyztuženými rámovými rohy, integrovanými úchyty pro vnější i vnitřní zdvojené zábradlí i vnější zarážky u podlahy. Originální patentové řešení příčníků umožňuje snadné vyjímání i vkládání podlah v již hotovém lešení, přičemž je stále zachována vysoká tuhost konstrukce. Díky patentu vyjímatelných podlah umožňuje systém montáž a demontáž celých sekcí.

Lešení Sprint je certifikováno dle platných evropských a národních norem.

lešení SPRINT v kostce

Jsem firma

Rádi připravíme nabídku na míru Vašim potřebám. Napište nám na info@scaserv.cz. Bude Vás kontaktovat zástupce nejbližší pobočky. Těšíme se na spolupráci.

Jsem soukromá osoba

Připravili jsme pro Vás na míru přehledný web www.leseni-bedneni.cz, kde si jednoduše zvolíte velikost požadované sestavy
a poptávku na půjčení fasádního lešení si odešlete online na několik kliknutí. 

Kontaktní formulář