Úvod > Prodej lešení > Prodej modulového lešení CUPLOK

Prodej modulového lešení CUPLOK

Jsme výrobcem modulového ocelového lešení CUPLOK, které nabízíme k prodeji po celých sestavách i po jednotlivých komponentech. Prostorové modulové lešení CUPLOK je možné si zakoupit nebo zapůjčit na kterékoliv z našich poboček v Ostravě, PrazeBrně a Olomouci.

Prodej modulového lešení nabízíme také na splátky. Vedle nového lešení si můžete také koupit použité sestavy. Nahlédněte do sekce bazar. Věříme kvalitě našeho multifunkčního prostorového lešení natolik, že nabízíme možnost jeho zpětného odkupu.


CENA MODULOVÉHO LEŠENÍ CUPLOK

Rádi zpracujeme cenovou nabídku dle Vašich požadavků a potřeb. Kontaktujte kteroukoliv z našich poboček nebo využijte kontaktní formulář na této stránce. 

PROČ SI VYBRAT MODULOVÉ LEŠENÍ CUPLOK

Systémové lešení CUPLOK přináší celou řadu výhod z hlediska přísných požadavků bezpečnosti práce a díky žárovému pozinkování dosahuje dlouhé životnosti komponentů. Svou jednoduchostí a rychlostí montáže přispívá ke snížení provozních nákladů a splnění náročných požadavků současného stavebnictví.

KONSTRUKCE MODULOVÉHO LEŠENÍ CUPLOK

Prostorové lešení CUPLOK je unikátní díky metodě spojování příčníků a stojek pomocí speciálního zámku – šálku. Široký sortiment komponentů o různých rozměrech umožňuje využití tohoto systému především pro složitější aplikace. Systém je ideální pro prostorové pracovní konstrukce nebo pracovní věže. V oblasti podpěrných lešení umožňuje podpírat monolitické či prefabrikované betonové konstrukce. Při využití v oblasti fasádních lešení lze využít pro kruhové, členité a jinak zakřivené fasády.

CUPLOK je vyráběn z konstrukční oceli S355 dle evropské normy EN 10025.

lešení CUPLOK v kostce

 

Jsem FIRMA

Rádi připravíme nabídku na míru Vašim potřebám. Napište nám na info@scaserv.cz. Bude Vás kontaktovat zástupce nejbližší pobočky. Těšíme se na spolupráci.

Jsem SOUKROMÁ osoba

Připravili jsme pro Vás na míru přehledný web, který Vám pomůže s řešením. Více na www.leseni-bedneni.cz

Kontaktní formulář