Úvod > Bazar lešení > Bazar pojízdného hliníkového lešení BoSS

Bazar pojízdného hliníkového lešení BoSS

Jsme dlouholetým prodejcem pojízdného hliníkového lešení BoSS, které nabízíme k prodeji i jako použité po celých sestavách i po jednotlivých komponentech. Mobilní lešení BoSS je možné si kdykoliv zakoupit nebo zapůjčit na kterékoliv z našich poboček v Ostravě, PrazeBrně a Olomouci.

Prodej bazarového hliníkového skládacího lešení nabízíme také na splátky. Vedle použitého lešení z našich půjčoven si můžete také koupit nové hliníkové věže i jednotlivé komponenty.


CENA MOBILNÍHO LEŠENÍ BOSS

Rádi zpracujeme cenovou nabídku dle Vašich požadavků a potřeb. Kontaktujte kteroukoliv z našich poboček nebo využijte kontaktní formulář na této stránce. Pojízdné hliníkové věže a jednotlivé komponenty BoSS objednávejte také přímo přes náš eshop.

PROČ SI VYBRAT MOBILNÍ LEŠENÍ BOSS

Svou jednoduchostí a rychlostí montáže přispívá ke snížení provozních nákladů a splnění náročných požadavků současného stavebnictví. Mobilní věž BoSS splňuje všechny požadavky bezpečnosti práce. Díky robustní a kvalitní hliníkové konstrukci dosahuje věž dlouhé životnosti. Lehké skládací pojízdné věže BoSS jsou ideální pomocnou konstrukcí ve stavebnictví, v průmyslových provozech, na veřejném prostranství, v atriích a všude tam, kde je třeba použít pojízdné lešení pro opravárenské, údržbářské a montážní práce.

KONSTRUKCE MOBILNÍHO LEŠENÍ BOSS

Systém lešení BoSS splňuje všechny požadavky evropských a národních norem pro pojízdná lešení. Široký sortiment komponentů umožňuje velký výběr sestav různých rozměrů a pracovních výšek. Součástí jsou všechny důležité bezpečnostní prvky, jako jsou okopové zarážky u podlážek nebo stabilizátory.

Hliníkové věže BoSS nabízíme ve dvou provedeních typů rámů KLASIK a CLIMA s odlišně řešeným výstupem. Na věže KLASIK se vystupuje pomocí žebříku, který je součástí hlavního rámu. Věže CLIMA používají jednotný typ rámu s příčníky určenými přímo pro výstup a tím zjednodušují montáž věží.

MOBILNÍ LEŠENÍ BOSS V KOSTCE

 

Jsem FIRMA

Rádi připravíme nabídku na míru Vašim potřebám. Napište nám na info@scaserv.cz. Bude Vás kontaktovat zástupce nejbližší pobočky. Těšíme se na spolupráci.

Jsem SOUKROMÁ osoba

Připravili jsme pro Vás na míru přehledný web, který Vám pomůže s řešením. Více na www.leseni-bedneni.cz

Kontaktní formulář