Zabraňte pádům z výšek díky ochraně volného okraje

Základním předpokladem úspěšné práce ve výškách je vždy zajištění maximální bezpečnosti vašich zaměstnanců i všech dalších osob na stavebním místě. Na konstrukcích s volným okrajem se proto vždy spoléhejte pouze na kvalitní ochranné systémy, které zajistí potřebnou stabilitu dočasných zábradlí a tím i nanejvýš bezpečné pracovní prostředí pro vaše zaměstnance.

Zvolte komplexní systém ochrany s univerzálním využitím

Univerzální systém ochrany volného okraje SafeGuard můžete využít nejen v kombinaci se stropním, stěnovým a překládaným bedněním, ale i na hrubých stavbách. Tam je nepostradatelným pomocníkem během prací na různých typech volných okrajů, jako jsou železobetonové desky, dřevěné či ocelové nosníky, okraje balkónů nebo plochých střech a schodiště či schodišťové podesty.

SafeGuard: Dlouhá životnost i velká stabilita

Systém ochrany volného okraje SafeGuard vyniká svojí robustností, díky které je výsledné zabezpečení dostatečně stabilní i za nepříznivých povětrnostních podmínek. Sloupky ochranného systému jsou navíc vybaveny speciálním bezpečnostním mechanismem, který zabraňuje jejich nadzvednutí a uvolnění. Tím je zajištěna maximální možná bezpečnost i stabilita výsledné konstrukce. Protože byly veškeré komponenty ochranného systému žárově pozinkovány, jsou mimořádně odolné nejen proti korozi, ale i proti mechanickému poškození. Díky tomu se ochrana volného okraje Safeguard vyznačuje dlouhou životností, která se pohybuje okolo 15 až 20 let.

Rychlá a jednoduchá montáž

Další předností systému SafeGuard je jeho snadná montáž. Stačí jen upevnit univerzální sloupek zábradlí na konektor pro uchycení k bednícím systémům nebo na šroubovou svorku pro přichycení k okrajům hotových stavebních konstrukcí. Na sloupek už pak vaši zaměstnanci jednoduše připevní zvolenou zábranu, kterou jsou nejčastěji dvě dřevěná prkna nebo kovová ochranná mříž. Ve spojení s mříží zajistí systém SafeGuard nejvyšší možnou ochranu nejen proti pádu osob, ale i předmětů.

Nejlepší řešení pro bednění i hrubou stavbu

Bezpečnostní systém pro ochranu volného okraje SafeGuard si vás získá svojí vynikající odolností i stabilitou. Kontaktujte kteroukoliv pobočku Scaserv a zajistěte vašim zaměstnancům maximální bezpečnost při práci s bedněním na volném okraji!