Služby

Jsme schopni trvale a komplexně zajišťovat požadavky našich zákazníků. Poskytujeme služby zahrnující montáž a demontáž lešenářských systémů, dopravu, technickou podporu, projekční činnost a školení. Našim zákazníkům nabízíme k pronájmu a prodeji certifikované produkty, které se řadí k technologické špičce na trhu.

Pronájem

Ucelený sortiment nabízí společnost SCASERV jak formou pronájmu tak i prodeje. Pronájem je správnou volbou pro pro rozsáhlé projekty, jednorázové akce nebo v případě eliminace provozních nákladů na skladování materiálu nebo odpisových nákladů. Důležitým aspektem je rovněž možnost využití materiálu pouze v sezóně, kdy je připraven v bezvadném a odborně servisovaném sta­vu.

Prodej

K prodeji nabízíme nejen nový materiál s veškerou dokumentací a certifikací, ale také použitý materiál (secondhand) za výhodných cenových podmínek.

Montáž

Jednou ze služeb, které společnost SCASERV a.s. nabízí svým zákazníkům, je montáž a demontáž lešenářských systémů. Naše specializované a zkušené týmy, které jsou pravidelně proškolovány jak v oblasti předpisů týkajících se montáže a demontáže lešení, tak i předpisů BOZP, zajistí v případě potřeby správné, rychlé a včasné postavení našich systémů. Po montáži lešení od nás obdržíte předávací protokol vyhotovený odborně způsobilou osobou.

Doprava

Nemáte-li k dispozici vlastní dopravu, rádi Vám v rámci komplexního řešení zakázek nabídneme přepravní služby nákladními vozidly k dopravě našeho sortimentu až na stavbu, kde jej složíme a po skončení stavby zase naložíme a odvezeme. K přepravě materiálu využíváme vlastní vozidla a stálé smluvní partnery, čímž zaručujeme zkušenost řidičů a maximální využití kapacit.

Projekce

Na základě požadavku zákazníka zajistí naše technické oddělení vypracování přehledných výkresů a kladečských plánů, čímž se značně uspoří čas při montáží lešenářských a bednících systémů. Technické oddělení velice úzce spolupracuje se zákazníky i na stavbách. Díky profesionálním technickým výkresům je znám přesný výpis navrženého materiálu, naplánování dílčích etap v celém procesu a časový harmonogram. Tímto způsobem pomáháme minimalizovat rizika a dosahovat v každém směru těch nejlepších výsledků.

Školení

Společnost SCASERV a.s. nabízí celou řadu odborných školení. Pravidelně seznamujeme naše zákazníky s nejnovějšími legislativními změnami a nařízeními v rámci námi nabízených produktů a služeb. Široká nabídka školení zahrnuje především produktová školení, školení posouzení kvality pokud zákazník půjčuje zboží třetím osobám nebo si u nás lešení či bednění zakoupil, školení pro provádění drobných oprav prostřednictvím náhradních dílů. Zaměstnavatelům nabízíme pomoc při školení odborně způsobilých osob pro montáž lešení včetně opakovacích školení.

Servis

Nabízíme jen kvalitní a revidované produkty včetně jejich odborných oprav.