Pronájem schodišťové věže

 Schodišťové věže se používají k bezpečnému a efektivnímu přístupu pracovníků a dopravě materiálu a nářadí do vyšších úrovní při rekonstrukcích i nové výstavbě objektů pozemního stavitelství, mostů i průmyslových staveb. Není nutné investovat do nákupu schodišťové věže, rádi Vám věž pouze půjčíme se skladbou komponentů, jaké potřebujete na konkrétní projekt – stavbu.
Potřebujete se snadno dostat na stavbě do vyšších pater nebo překonat výškový rozdíl v terénu? Žádní tesaři, žádná dřevěná schodiště, máme profesionální řešení pro Vaši bezpečnost.

SCASERV nabízí řešení pomocí dvou systémů schodišťových v쬞í. Schodišťová věž ze systému R-MODUL je vhodná jako přístupové a únikové schodiště pro stavby s méně častým pohybem osob a s potřebou menšího transportu objemu materiálu. Schodišťová věž ze systému CUPLOK je vysoce únosnou a tuhou konstrukcí. Je vhodná pro větší stavby, kde je potřeba věž využít pro častý výstup a nanášení a vynášení větších objemů materiálu. R-MODUL v kostce: rychlá a jednoduchá montáž, připojování všech nosných částí a zábradlí na systém rozet, tuhost konstrukce, nosné prvky ocelové, žárově pozinkované, schodišťová ramena lehká, hliníková, schodišťové rameno šířky 0,625 m, příznivá cena věže i doprovodných slu¬žeb CUPLOK v kostce: výstupy ve více výškových úrovních, výstup po schodišťových ramenech šířky 0,8 m a délky 1,8 m celkový rozměr 3,8×1,8 m – kotvená nebo nekotvená aplikace, dlouhá životnost, komponenty vyrobeny z vysoce pevnostní oceli S355, žárově zinkované, připojování všech nosných částí a zábradlí pomocí integrovaných šálků