Pronájem ochrany volného okraje

Dnes se u středních a větších staveb stává zajištění bezpečnosti středem pozornosti koordinátorů BOZP. Realizačním firmám a jejím stavbyvedoucím tímto nabízíme kompletní systém ochrany volného okraje, který se dá použít nejen v kombinaci s našimi bednicími systémy, ale i samostatně.

Základem jsou konektory pro uchycení k bednicím systémů či svorky umožňující upevnění k hotovým železobetonovým a ocelovým konstrukcím. Na ně se jednoduchým způsobem připevní sloupek zábradlí. Ten je vybaven úchyty pro dvoutyčové zábradlí z fošen a úchytem pro zarážku. Sloupek je shodný pro všechny systémy. K zajištění ochrany volného okraje u hotových konstrukcí se nejčastěji používá šroubová svorka. Tu lze jednoduše a pevně přichytit k okraji stropů a průvlaků až do tloušťky 47 cm. S doplňujícím prvkem ji lze připevnit i ke schodišťovým ramenům.

Ochranu volného okraje není třeba použít na každé stavbě a z toho důvodu zajišťujeme jeho pronájem. Nemusíte ihned investovat do nákupu, tento sortiment je možno zapůjčit dle požadavků zákazníka. Velkou výhodou systému SafeGuard je vysoká životnost, zajištěná žárovým zinkováním všech komponentů, robustnost a jednoduchost použití. Ochranu proti pádu lze využít na okraje balkónů, stropní desky dřevěné či ocelové nosníky schodiště a schodišťové podesty.