Pojízdné lešení

Je pro vás důležitá možnost přizpůsobit soustavu lešení aktuálním potřebám projektu, na kterém bude vaše firma pracovat? Pokud se stavební místo nachází na rovném a zpevněném terénu, využijte při volbě lešení mobilní hliníkové věže BoSS. Ačkoliv je jejich konstrukce mimořádně lehká, poskytuje dostatečnou bezpečnost, stabilitu i nosnost a bez problémů tak zvládne každodenní provoz na staveništi.

Manipulace: Snadněji už to nejde

Na zabudovaných kolečkách lze lehkou konstrukci hliníkového pojízdného lešení převézt rychle a snadno na jakékoliv místo s vynaložením minimální námahy. Díky tomu ji vaši zaměstnanci mohou vždy ponechat pouze tam, kde je zrovna třeba – a nemusí tak zatarasit celé okolí opravovaného objektu velkým, napevno umístěným lešením. Na konci pracovního dne pak mohou mobilní lešení během chvilky přesunout na místo, kde nebude překážet, a uvolnit tak například přístupovou cestu do domu nebo část pěší či automobilové komunikace, která byla během práce uzavřena.

Získejte maximální flexibilitu

Na rozdíl od napevno postavených konstrukcí nabízí pojízdné lešení možnost snadno a rychle změnit nejen jeho polohu, ale i výšku. Bez nutnosti ukotvení lešení si ji u hliníkových mobilních věží BoSS můžete nastavit až na 16 m. Z našeho širokého sortimentu si navíc můžete vybrat konkrétní sestavu lešení i rozměry pracovních ploch přesně na míru projektu, na kterém bude vaše firma pracovat.

Zvolte nejvyšší možnou bezpečnost

Díky nízké váze hliníkové konstrukce mobilních věží je riziko zranění či nehody při jejím posunování, sestavování a rozebírání nižší než u ostatních typů lešení. Pochozí část mobilních věží je opatřena zábradlím, které minimalizuje riziko pádu osob z výšky, a praktickou zarážkou, zabraňující pádu předmětů. Pojízdné lešení je navíc prostorné, takže poskytuje dostatek místa pro pohodlnou a bezpečnou práci i pro přehledné uložení všech pracovních pomůcek. Díky tomu představují mobilní věže tu nejlepší volbu z hlediska bezpečnosti práce ve výškách.

Vsaďte na mobilitu a efektivitu práce

Hliníkové pojízdné lešení vyniká svojí bezpečností, nabízí dostatek prostoru a lze je snadno nastavit či přemístit tak, aby umožňovalo co nejpohodlnější práci. Díky tomu na něm vaši zaměstnanci mohou provádět veškeré naplánované činnosti vysoce efektivně a zároveň bezpečně. I proto jsou mobilní věže tolik oblíbené mezi majiteli stavebních i řemeslných firem a představují jasnou volbu všude tam, kde charakter plánovaných prací jejich použití umožňuje.