Doprava lešení na stavební místo má svá úskalí. Svěřte ji profesionálům

Naše péče o zákazníky zdaleka nekončí tím, že vám lešení prodáme či půjčíme. Nabízíme vám ucelený komplex služeb, který kromě odborného servisu lešení, bednění a dalších konstrukcí zahrnuje i jejich profesionální dopravu na kterékoliv stavební místo.

Komplexní služby při koupi i pronájmu lešení

Přepravu lešeníbedněníoploceníschodišťvěží a ochranných konstrukcí zajišťujeme především našimi vlastními vozidly, ale spolupracujeme i s několika ověřenými smluvními partnery. Díky tomuto systému využíváme kapacitu veškerých nákladních vozidel na maximum a jsme vám vždy schopni zajistit řidiče, který má s přepravou stavebních konstrukcí bohaté zkušenosti. Kromě samotné dopravy se postaráme i o odborné naložení a složení veškerého materiálu. V případě, že od nás máte pomocné konstrukce pouze vypůjčené, je po skončení prací opět naložíme a odvezeme do našich skladovacích prostor.

Proč se obrátit na profesionály?

Přeprava lešení, bednění a dalších stavebních konstrukcí má svá specifika. Kromě zkušeného řidiče, který dokonale ovládá jízdu s plně naloženým nákladním vozidlem, je nutné mít k dispozici i dostatek kvalifikovaného personálu, který materiál naloží tak, aby zabíral co nejméně místa. Pozornost je třeba věnovat i zajištění jednotlivých dílů lešení, bednění a dalších systémů během přepravy tak, aby nedošlo k jejich poškození ani k ohrožení bezpečnosti silničního provozu. Stejná opatrnost je pak nutná i během vykládání materiálu na stavebním místě. Při neodborné manipulaci s lešením či bedněním se snadno může stát, že se některé jeho díly poškodí. Dochází tak nejen ke snižování životnosti materiálu či dokonce k jeho nenávratnému poničení, ale i ke zvýšenému riziku ohrožení bezpečnosti na pracovišti.

Myslete na bezpečnost i efektivitu práce

Pokud svěříte dopravu zboží z našeho sortimentu zkušeným odborníkům, budete mít jistotu, že vám veškerý materiál doručí rychle, spolehlivě a s ohledem na bezpečnostní předpisy. Všichni vaši zaměstnanci nepochybně ocení, že obdrží lešení a další konstrukce v nepoškozeném stavu a nemusejí ztrácet čas řešením problémů vzniklých při dopravě materiálu na stavební místo.