Úvod > Pronájem zařízení staveb > Pronájem mobilního oplocení a zábran

Pronájem mobilního oplocení a zábran

Jsme pronajímatelem mobilního oplocení a zábran, které je ideální pro ochranu staveniště či dočasné oplocení prostor, své uplatnění má při pořádání sportovních nebo kulturních akcí. Hlavními komponenty jsou stavební ploty, branky, brány a betonové nebo plastové patky. Stavební oplocení je možné si kdykoliv zapůjčit nebo zakoupit na kterékoliv z našich poboček v Ostravě, Praze, Brně a Olomouci.


CENA pronájmu MOBILNÍHO OPLOCENÍ a zábran

Rádi zpracujeme cenovou nabídku dle Vašich požadavků a potřeb. Kontaktujte kteroukoliv z našich poboček nebo využijte kontaktní formulář na této stránce.

Proč si vybrat MOBILNÍ OPLOCENÍ a zábrany

Dočasná oplocení tvořená z polí ze svařované sítě jsou oblíbená pro svou jednoduchou a rychlou instalaci. Při montáži oceníte jeho variabilitu a snadnou přemístitelnost. Pro skladování je pak velice důležitá vynikající stohovatelnost.

Konstrukce DOČASNÉHO MOBILNÍHO OPLOCENÍ

Základem jsou plotové dílce ze svařované sítě o rozměrech 3500 x 2000 mm. Žárově pozinkovaná úprava zaručuje dlouhou životnost. Dílce nabízíme ve více variantách. Pevnostní, vhodné pro půjčovny a dlouhodobé nasazení, se středovou horizontální trubkou a výztuhami v rozích nebo odlehčenou ekonomickou variantu. Plotové branky nabízíme rovněž v žárově pozinkované úpravě, s rámem a panty nebo bezrámovou odlehčenou variantu. Stabilizační patky betonové, i stále více oblíbené plastové.

MOBILNÍ OPLOCENÍ a zábrany V KOSTCE

 

Jsem FIRMA

Rádi připravíme nabídku na míru Vašim potřebám. Napište nám na info@scaserv.cz. Bude Vás kontaktovat zástupce nejbližší pobočky. Těšíme se na spolupráci.

Jsem SOUKROMÁ osoba

Připravili jsme pro Vás na míru přehledný web www.leseni-bedneni.cz, kde si jednoduše zvolíte požadované komponenty
a poptávku na půjčení mobilního oplocení si odešlete online na několik kliknutí. 

Kontaktní formulář