Úvod > Pronájem bednění > Pronájem stavebních stojek

Pronájem stavebních stojek

Jsme půjčovnou stavitelných stavebních stojek, které mají ve stavebnictví široké využití. Slouží samostatně jako stavební podpěry nebo jsou důležitou součástí celého systému stropního bednění SCAFLEX. Stavební stojky je možné si kdykoliv zapůjčit nebo zakoupit na kterékoliv z našich poboček v Ostravě, PrazeBrně a Olomouci.


CENA pronájmu STAVEBNÍCH STOJEK

Rádi zpracujeme cenovou nabídku dle Vašich požadavků a potřeb. Kontaktujte kteroukoliv z našich poboček nebo využijte kontaktní formulář na této stránce.

Proč si vybrat STAVEBNÍ STOJKY

Stavební stojky různých délek jsou vhodné jako jednotlivé stavební podpěry nebo pro řešení rovných i tvarově komplikovaných stropů od malého rozsahu až po rozsáhlé stropní desky. Stavební stojky jsou velice skladné při použití přepravních košů. Při zapůjčení nastavitelných stavebních podpěr si můžete pronajmout i další komponenty stropního bednění SCAFLEX jako jsou trojnožky, hlavy, průvlakové spony a průvlakové nosníky, dřevěné nosníky a stropní desky.

Konstrukce STAVEBNÍCH STOJEK

Stavební stojky plně odpovídají požadavkům ČSN EN 1065 a patří ke špičce na trhu. Únosnost každé nabízené stojky v maximálním vytažení přesahuje 20 kN. Povrchová pozinkovaná úprava zajišťuje ochranu ocelové stojky a prodlužuje její životnost. Vnitřní průměr trubky je 48,3 mm, vnější pak 60,3 mm. Výšku stavebních stojek lze velice přesně nastavit díky závitu a zásuvného čepu.

STAVEBNÍ STOJKY v kostce

 

Jsem FIRMA

Rádi připravíme nabídku na míru Vašim potřebám. Napište nám na info@scaserv.cz. Bude Vás kontaktovat zástupce nejbližší pobočky. Těšíme se na spolupráci.

Jsem SOUKROMÁ osoba

Připravili jsme pro Vás na míru přehledný web www.leseni-bedneni.cz, kde si jednoduše zvolíte požadovanou velikost
a poptávku na půjčení stavebních stojek si odešlete online na několik kliknutí. 

Kontaktní formulář