Úvod > Pronájem bednění > Pronájem bednění sloupů

Pronájem bednění sloupů

Jsme půjčovnou, výrobcem a prodejcem stěnového panelového bednění LOGIK 50, které lze využít pro vytvoření rozměrově variabilních forem čtvercových a obdélníkových monolitických sloupů. Stěnové bednění LOGIK 50 pro sloupy je možné si kdykoliv zapůjčit nebo zakoupit na kterékoliv z našich poboček v Ostravě, Praze, Brně a Olomouci.

 


CENA pronájmu BEDNĚNÍ SLOUPŮ

Rádi zpracujeme cenovou nabídku dle Vašich požadavků a potřeb. Kontaktujte kteroukoliv z našich poboček nebo využijte kontaktní formulář na této stránce.

Proč si vybrat BEDNĚNÍ LOGIK 50 PRO SLOUPY

Panelové bednění LOGIK 50 přináší celou řadu výhod z hlediska přísných požadavků bezpečnosti práce a díky žárovému pozinkování ocelových rámů panelů dosahuje dlouhé životnosti komponentů i při dlouhodobém používání. Svou variabilitou je vhodné pro širokou rozměrovou řadu sloupů čtvercového i obdélníkového tvaru. Svou jednoduchostí a rychlostí montáže přispívá ke snížení provozních nákladů a splnění náročných požadavků současného stavebnictví.

Konstrukce BEDNĚNÍ SLOUPŮ

Všestranný bednící panelový systém LOGIK 50 pro vytvoření formy pro čtvercové a obdélníkové sloupy zajišťuje bezvadný povrch výsledných konstrukcí do maximálních přípustných tlaků betonové směsi 75 kN/m² u sloupů a 50 kN/m² u stěn.

Bednění je optimalizováno pro malé až středně velké projekty. Jeho variabilita umožňuje vytvářet aplikace pro všechny typy sloupů, stěn a základů. Díky nízké hmotnosti největšího dílce, necelých 83 kg, je systém předurčen pro ruční manipulaci po staveništi. Pro přesun smontovaných sestav sloupů pomocí jeřábů se využívají jeřábové háky umožňující zcela bezpečnou manipulaci. Dokonalé vzájemné spojení panelů se provádí klínovou spojkou, která panely zároveň srovnává, spojuje a zamyká.

BEDNĚNÍ SLOUPŮ v kostce

 

Jsem FIRMA

Rádi připravíme nabídku na míru Vašim potřebám. Napište nám na info@scaserv.cz. Bude Vás kontaktovat zástupce nejbližší pobočky. Těšíme se na spolupráci.

Jsem SOUKROMÁ osoba

Připravili jsme pro Vás na míru přehledný web, který Vám pomůže s řešením. Více na www.leseni-bedneni.cz

Kontaktní formulář