Úvod > Prodej zařízení staveb > Prodej přechodových lávek SafeBridge

Prodej přechodových lávek SafeBridge

SafeBridge jsou optimálním řešením pro přemostění dílčích výkopů a výkopových rýh. Jedinečné řešení při pokládce inženýrských sítí, vodovodů, plynovodů, elektrických rozvodů, tak i pro veřejnost pro překonání překážky v chodníku. Mobilní hliníkové lávky SafeBridge nabízíme k prodeji v pěti různých délkách. Dočasné přechodové lávky je možné si kdykoliv zakoupit nebo zapůjčit na kterékoliv z našich poboček v Ostravě, Praze, Brně a Olomouci.

Prodej přechodových lávek nabízíme také na splátky v případě nákupu většího objemu. Vedle nových si můžete koupit také použité přechodové lávky z našich půjčoven. Více v sekci bazar. 


CENA PřECHODOVÝCH LÁVEK SAFEBRIDGE

Rádi zpracujeme cenovou nabídku dle Vašich požadavků a potřeb. Kontaktujte kteroukoliv z našich poboček nebo využijte kontaktní formulář na této stránce. Přechodové lávky k zakoupení naleznete také na eshopu.

Proč si vybrat PřECHODOVOU LÁVKU SAFEBRIDGE

Dočasná hliníková lávka přináší celou řadu výhod z hlediska přísných požadavků bezpečnosti práce a díky hliníkovému zpracování celé konstrukce dosahuje dlouhé životnosti. Svou jednoduchostí a rychlostí montáže přispívá ke snížení provozních nákladů a splnění náročných požadavků současného stavebnictví.

Konstrukce PřECHODOVÝCH LÁVEK SAFEBRIDGE

Lávky SafeBridge jsou optimálním řešením pro přemostění dílčích výkopů a výkopových rýh. Přemostění je určeno jak pro použití na stavbách, tak i pro veřejnost například pro přístup do budovy přes výkop v chodníku. Provozní zatížení 1,5 – 6,0 kN/m2.  Světlá šířka průchodu je 1,0 m. Po obou stranách je přemostění opatřeno zarážkami výšky 20 cm. SafeBridge jsou dostupné v pěti délkách od 2 až do 6 metrů.

PŘECHODOVÉ LÁVKY SAFEBRIDGE v kostce

 

Jsem FIRMA

Rádi připravíme nabídku na míru Vašim potřebám. Napište nám na info@scaserv.cz. Bude Vás kontaktovat zástupce nejbližší pobočky. Těšíme se na spolupráci.

Jsem SOUKROMÁ osoba

Připravili jsme pro Vás na míru přehledný web, který Vám pomůže s řešením. Více na www.leseni-bedneni.cz

Kontaktní formulář