Úvod > Prodej zařízení staveb > Prodej ochrany volného okraje SafeGuard

Prodej ochrany volného okraje SafeGuard

Jsme dodavatelem kompletního systému ochrany volného okraje SafeGuard. Systém lze použít v kombinaci s našimi bednícími systémy, ale i samostatně. Ochranu volného okraje SafeGuard nabízíme k prodeji po celých sestavách i po jednotlivých komponentech. Ochranu okraje je možné si kdykoliv zakoupit nebo zapůjčit na kterékoliv z našich poboček v Ostravě, Praze, Brně a Olomouci.

Prodej ochrany volného okraje nabízíme na splátky v případě nákupu většího množství. Vedle nových komponent systému si můžete také koupit použité sestavy i jednotlivé prvky. Nahlédněte do sekce bazar. 


CENA OCHRANY VOLNÉHO OKRAJE SAFEGUARD

Rádi zpracujeme cenovou nabídku dle Vašich požadavků a potřeb. Kontaktujte kteroukoliv z našich poboček nebo využijte kontaktní formulář na této stránce. SafeGuard k zakoupení naleznete také na našem eshopu.

Proč si vybrat OCHRANU VOLNÉHO OKRAJE SAFEGUARD

Zajištění maximální bezpečnosti staveb je prioritou, úrazům a újmám na zdraví je třeba předcházet. Nabízíme kompletní systém ochrany volného okraje, který se dá použít nejen v kombinaci s našimi bednícími systémy, ale i samostatně.

Konstrukce OCHRANY VOLNÉHO OKRAJE SAFEGUARD

Základem systému SafeGuard jsou konektory pro uchycení k bednícím systémů či svorky umožňující upevnění k hotovým železobetonovým a ocelovým konstrukcím. Na ně se jednoduchým způsobem připevní sloupek zábradlí. Ten je vybaven úchyty pro dvoutyčové dřevěné zábradlí a dle požadavku doplněn úchytem pro zarážku. Sloupek je shodný pro všechny systémy.
K zajištění ochrany volného okraje u hotových konstrukcí se nejčastěji používá šroubová svorka. Tu lze jednoduše pevně přichytit k okraji stropů a průvlaků až do tloušťky 47 cm.
Velkou výhodou systému SafeGuard je dlouhá životnost, zajištěná žárovým pozinkováním všech komponentů, robustnost a jednoduchost použití.

OCHRANA VOLNÉHO OKRAJE SAFEGUARD v kostce

 

Jsem FIRMA

Rádi připravíme nabídku na míru Vašim potřebám. Napište nám na info@scaserv.cz. Bude Vás kontaktovat zástupce nejbližší pobočky. Těšíme se na spolupráci.

Jsem SOUKROMÁ osoba

Připravili jsme pro Vás na míru přehledný web, který Vám pomůže s řešením. Více na www.leseni-bedneni.cz

Kontaktní formulář