Úvod > Prodej zařízení staveb > Prodej mobilního schodiště SafeStep

Prodej mobilního schodiště SafeStep

Jsme výrobcem mobilního ocelového schodiště SafeStep, které nabízíme k prodeji v šesti různých délkách. Mobilní schodiště SafeStep je možné si kdykoliv zakoupit nebo zapůjčit na kterékoliv z našich poboček v Ostravě, Praze, Brně a Olomouci.

Prodej dočasného schodiště nabízíme také na splátky v případě nákupu většího objemu. Vedle nového schodiště si můžete také koupit použité sestavy schodišť. Nahlédněte do sekce bazar.  


CENA MOBILNÍHO SCHODIŠTĚ SAFESTEP

Rádi zpracujeme cenovou nabídku dle Vašich požadavků a potřeb. Kontaktujte kteroukoliv z našich poboček nebo využijte kontaktní formulář na této stránce. Mobilní schodiště k zakoupení naleznete také na eshopu.

Proč si vybrat MOBILNÍ SCHODIŠTĚ SAFESTEP

Dočasné mobilní schodiště v šířce 0,7 m přináší celou řadu výhod z hlediska přísných požadavků bezpečnosti práce a díky žárovému pozinkování celé konstrukce dosahuje dlouhé životnosti. Svou jednoduchostí a rychlostí montáže přispívá ke snížení provozních nákladů a splnění náročných požadavků současného stavebnictví.

Konstrukce MOBILNÍHO SCHODIŠTĚ SAFESTEP

Schodiště SafeStep šířky 0,7 slouží pro snadný, pohodlný a bezpečný výstup i sestup. Schodiště se vyznačuje rozsáhlým variabilním sklonem 30°- 55°, při kterém zůstávají schodišťové stupně stále v horizontální poloze, přičemž sklon zábradlí je vždy ve stejném sklonu se schodištěm. Snadnou montáž dočasného schodiště lze zajistit již při dvou pracovnících během pár minut. Uchycení se provádí buď k pevnému podkladu (stropní desky) – závěs na strop nebo k lešení – závěs na lešení.

Jednotlivé schodišťové stupně mají protiskluzovou úpravu a jsou vyrobeny z pozinkované oceli, která zajišťuje dlouhou životnost a odolnost vůči poškození. Se schodištěm lze jednoduše manipulovat i za pomocí jeřábu díky zabudovaným hákům pro jeřáb. Schodiště SafeStep jsou navržena a vyrobena v souladu s evropskou normou EN12811.

MOBILNÍ SCHODIŠTĚ SAFESTEP v kostce

 

Jsem FIRMA

Rádi připravíme nabídku na míru Vašim potřebám. Napište nám na info@scaserv.cz. Bude Vás kontaktovat zástupce nejbližší pobočky. Těšíme se na spolupráci.

Jsem SOUKROMÁ osoba

Připravili jsme pro Vás na míru přehledný web, který Vám pomůže s řešením. Více na www.leseni-bedneni.cz

Kontaktní formulář