Úvod > Prodej lešení > Prodej trubkového lešení

Prodej trubkového lešení

Jsme prodejcem a certifikovaným výrobcem řady komponent trubkového nepozinkovaného lešení. Toto "černé" lešení nabízíme k prodeji po celých sestavách i po jednotlivých komponentech. Trubkové lešení je možné si kdykoliv zakoupit nebo zapůjčit na kterékoliv z našich poboček v Ostravě, Praze, Brně a Olomouci.

Prodej trubkového lešení nabízíme na splátky. Vedle nového lešení si můžete také koupit použité sestavy i jednotlivé komponenty. Podívejte se do sekce bazar.


CENA TRUBKOVÉHO LEŠENÍ SPRINT

Rádi zpracujeme cenovou nabídku dle Vašich požadavků a potřeb. Kontaktujte kteroukoliv z našich poboček nebo využijte kontaktní formulář na této stránce. Vzorové sestavy či jednotlivé komponenty objednávejte také přímo přes náš eshop.

Proč si vybrat TRUBKOVÉ LEŠENÍ

Trubkové lešení přináší celou řadu výhod. Svou variabilitou je vhodné především pro atypické aplikace. Nabízí bezpečný a pohodlný širší prostor pro pracovníky při splnění náročných požadavků současného stavebnictví. Velkou výhodou trubkového lešení je jeho použití jako prostorového lešení. Trubkové lešení se osvědčí především u komplikovaných staveb nebo v zúžených místech právě díky možnosti montáže na míru. Má poměrně malé nároky na prostor při skladování.

Konstrukce TRUBKOVÉHO LEŠENÍ

Trubkové lešení je vyrobeno z nezinkovaných železných dílů s antikorozní ochranou. Průměr trubek je 48,3 mm s minimální tloušťkou stěny 3 mm. Lešení by mělo stát na nánožkách. Pro zajištění křížového spoje se používají upínací spojky (neboli "žabky"), pro délkové nastavení trubek pak spojka nastavovací. Podlahu tvoří nejčastěji dřevěné podlážky položené na jednotlivá patra. Výstup na patro je zajišťován ocelovým žebříkem s háky pro uchycení na trubce.

TRUBKOVÉ LEŠENÍ v kostce

 

Jsem FIRMA

Rádi připravíme nabídku na míru Vašim potřebám. Napište nám na info@scaserv.cz. Bude Vás kontaktovat zástupce nejbližší pobočky. Těšíme se na spolupráci.

Jsem SOUKROMÁ osoba

Připravili jsme pro Vás na míru přehledný web, který Vám pomůže s řešením. Více na www.leseni-bedneni.cz

Kontaktní formulář