Úvod > Prodej lešení > Prodej pojízdného lešení UTS

Prodej pojízdného lešení UTS

Jsme prodejcem pojízdného hliníkového lešení UTS, které nabízíme k prodeji po celých sestavách i po jednotlivých komponentech. Mobilní lešení UTS je možné si kdykoliv zakoupit na kterékoliv z našich poboček v Ostravě, Praze, Brně a Olomouci.

Prodej hliníkového skládacího lešení nabízíme také na splátky.


CENA MOBILNÍHO LEŠENÍ UTS

Rádi zpracujeme cenovou nabídku dle Vašich požadavků a potřeb. Kontaktujte kteroukoliv z našich poboček nebo využijte kontaktní formulář na této stránce. Pojízdné hliníkové věže a jednotlivé komponenty UTS objednávejte také přímo přes náš eshop.

PROČ SI VYBRAT MOBILNÍ LEŠENÍ UTS

Svou jednoduchostí a rychlostí montáže přispívá ke snížení provozních nákladů a splnění náročných požadavků současného stavebnictví. Mobilní věž UTS splňuje všechny požadavky bezpečnosti práce. Díky robustní a kvalitní hliníkové konstrukci dosahuje věž dlouhé životnosti. Lehké skládací pojízdné věže UTS jsou ideální pomocnou konstrukcí ve stavebnictví, v průmyslových provozech, na veřejném prostranství, v atriích a všude tam, kde je třeba použít pojízdné lešení pro opravárenské, údržbářské a montážní práce.

KONSTRUKCE MOBILNÍHO LEŠENÍ UTS

Systém lešení UTS splňuje všechny požadavky evropských a národních norem pro pojízdná lešení. Široký sortiment komponentů umožňuje velký výběr sestav různých rozměrů a pracovních výšek. Součástí pojízdných věží UTS jsou všechny důležité bezpečnostní prvky, jako jsou okopové zarážky u podlážek nebo stabilizátory.

Hliníkové věže UTS nabízíme ve dvou provedeních typů rámů KLASIK a CLIMA s odlišně řešeným výstupem. Na věže KLASIK, známé také jako žebříkové lešení, se vystupuje pomocí žebříku, který je součástí hlavního rámu. Věže CLIMA používají jednotný typ rámu s příčníky určenými přímo pro výstup a tím zjednodušují montáž věží.

MOBILNÍ LEŠENÍ UTS V KOSTCE

 

Jsem FIRMA

Rádi připravíme nabídku na míru Vašim potřebám. Napište nám na info@scaserv.cz. Bude Vás kontaktovat zástupce nejbližší pobočky. Těšíme se na spolupráci.

Jsem SOUKROMÁ osoba

Připravili jsme pro Vás na míru přehledný web, který Vám pomůže s řešením. Více na www.leseni-bedneni.cz

Kontaktní formulář