Úvod > Prodej lešení > Prodej fasádního rámového lešení SPRINT

Prodej fasádního rámového lešení SPRINT

Jsme cetifikovaným výrobcem fasádního rámového lešení SPRINT, které nabízíme k prodeji po celých sestavách i po jednotlivých komponentech. Prodejem stavebního lešení se zabýváme více než 30 let. Rámové lešení SPRINT je možné si kdykoliv dokoupit nebo zapůjčit na kterékoliv z našich poboček v Ostravě, PrazeBrně a Olomouci.

Prodej fasádního lešení SPRINT nabízíme také na splátky. Vedle nového lešení si můžete také koupit použité sestavy i jednotlivé komponenty. Nahlédněte do sekce bazar. Věříme kvalitě našeho lešení natolik, že nabízíme zpětný odkup použitého stavebního lešení.


CENA FASÁDNÍHO LEŠENÍ SPRINT

Rádi zpracujeme cenovou nabídku dle Vašich požadavků a potřeb. Kontaktujte kteroukoliv z našich poboček nebo využijte kontaktní formulář na této stránce. Vzorové sestavy fasádního lešení SPRINT objednávejte také přímo přes náš eshop.

Proč si vybrat FASÁDNÍ lešení sprint

Fasádní rámové lešení SPRINT přináší celou řadu výhod z hlediska přísných požadavků bezpečnosti práce a díky žárovému pozinkování dosahuje dlouhé životnosti komponentů. Svou jednoduchostí a rychlostí montáže přispívá ke snížení provozních nákladů a splnění náročných požadavků současného stavebnictví.

Konstrukce fasádního rámového lešení

Hlavním konstrukčním prvkem ocelového lešení je uzavřený rám se stojkami z trubek 48,3×3,2 mm s vyztuženými rámovými rohy, integrovanými úchyty pro vnější i vnitřní zdvojené zábradlí i vnější zarážky u podlahy. Originální patentové řešení příčníků umožňuje snadné vyjímání i vkládání podlah v již hotovém lešení, přičemž je stále zachována vysoká tuhost konstrukce. Díky patentu vyjímatelných podlah umožňuje systém montáž a demontáž celých sekcí.

Lešení Sprint je certifikováno dle platných evropských  a národních norem.

lešení sprint v kostce

 

Jsem FIRMA

Rádi připravíme nabídku na míru Vašim potřebám. Napište nám na info@scaserv.cz. Bude Vás kontaktovat zástupce nejbližší pobočky. Těšíme se na spolupráci.

Jsem SOUKROMÁ osoba

Připravili jsme pro Vás na míru přehledný web, který Vám pomůže s řešením. Více na www.leseni-bedneni.cz

Kontaktní formulář