Úvod > Prodej bednění > Prodej stěnového bednění LOGIK 50

Prodej stěnového bednění LOGIK 50

Jsme výrobcem stěnového panelového bednění LOGIK 50, které nabízíme k prodeji po celých sestavách i po jednotlivých komponentech. Stěnové bednění LOGIK 50 je možné si kdykoliv dokoupit nebo zapůjčit na kterékoliv z našich poboček v Ostravě, Praze a Brně.

Prodej panelového ocelového bednění nabízíme také na splátky. Vedle nového bednění si můžete také koupit použité sestavy i jednotlivé komponenty. Nahlédněte do sekce bazar.


CENA STĚNOVÉHO BEDNĚNÍ LOGIK

Rádi zpracujeme cenovou nabídku dle Vašich požadavků a potřeb. Kontaktujte kteroukoliv z našich poboček nebo využijte kontaktní formulář na této stránce.

Proč si vybrat STĚNOVÉ BEDNĚNÍ LOGIK

Panelové bednění LOGIK 50 přináší celou řadu výhod z hlediska přísných požadavků bezpečnosti práce a díky žárovému pozinkování ocelových rámů panelů dosahuje dlouhé životnosti komponentů. Svou jednoduchostí a rychlostí montáže přispívá ke snížení provozních nákladů a splnění náročných požadavků současného stavebnictví. 

Konstrukce STĚNOVÉHO BEDNĚNÍ LOGIK

LOGIK 50 je všestranný bednící panelový systém zajišťující bezvadný povrch betonových konstrukcí do maximálních přípustných tlaků betonové směsi 50 kN/m² u stěn a 75 kN/m² u sloupů.

Bednění je optimalizováno pro malé až středně velké projekty. Jeho variabilita umožňuje vytvářet aplikace pro všechny typy stěn, základů a sloupů. Oboustranné bednění se spínáním je pro tento systém samozřejmostí, v případě použití vhodné opěrné konstrukce nic nebrání i návrhu jednostranného bednění.

Díky nízké hmotnosti největšího dílce, necelých 83 kg, je systém předurčen pro ruční manipulaci po staveništi. Pro přesun smontovaných sestav pomocí jeřábů se využívají jeřábové háky umožňující zcela bezpečnou manipulaci. Dokonalé vzájemné spojení panelů se provádí klínovou spojkou, která panely zároveň srovnává, spojuje a zamyká. V případě potřeby vkládání výdřev do bednění přicházejí ke slovu další spojovací prvky např. nastavitelné spojky, srovnávací lišty či svlakové profily v souladu s návodem.

STĚNOVÉ BEDNĚNÍ v kostce

 

Jsem FIRMA

Rádi připravíme nabídku na míru Vašim potřebám. Napište nám na info@scaserv.cz. Bude Vás kontaktovat zástupce nejbližší pobočky. Těšíme se na spolupráci.

Jsem SOUKROMÁ osoba

Připravili jsme pro Vás na míru přehledný web, který Vám pomůže s řešením. Více na www.leseni-bedneni.cz

Kontaktní formulář