Úvod > Prodej bednění > Prodej stropního bednění SCAFLEX

Prodej stropního bednění SCAFLEX

Jsme prodejcem stropního bednění SCAFLEX, jehož hlavními komponenty jsou stavitelné stavební stojky, dřevěné lepené nosníky, třívrstvé desky, hlavy, trojnožky, průvlakové nosníky a doplňkové prvky bednění stropů. Nosníkové bednění SCAFLEX nabízíme k prodeji po celých sestavách i po jednotlivých komponentech. Stropní bednění je možné si kdykoliv zakoupit nebo zapůjčit na kterékoliv z našich poboček v Ostravě, Praze a Brně.

Prodej bednění stropů nabízíme také na splátky. Vedle nového bednění si můžete také koupit použité sestavy i jednotlivé komponenty stropního bednění. Nahlédněte do sekce bazar. 


CENA STROPNÍHO BEDNĚNÍ SCAFLEX

Rádi zpracujeme cenovou nabídku dle Vašich požadavků a potřeb. Kontaktujte kteroukoliv z našich poboček nebo využijte kontaktní formulář na této stránce.

Proč si vybrat STROPNÍ BEDNĚNÍ BEDNĚNÍ SCAFLEX

Prvkové bednění je vhodné pro řešení rovných i tvarově komplikovaných stropů od malého rozsahu až po rozsáhlé stropní desky. Jedná se o všestranný systém, který je i přes maximální variabilitu velice skladný.

Konstrukce STROPNÍHO BEDNĚNÍ SCAFLEX

Bednící rošt je tvořen nosníky H20, které splňují požadavky normy ČSN EN 13377 a jsou k dispozici v délkách od 0,8 do 5,9 m. Rošt je nesen stavebními ocelovými stojkami s hlavami a trojnožkami. Stavební stojky plně odpovídají požadavkům ČSN EN 1065, a patří ke špičce na trhu. Systém zahrnuje komponenty jak pro bednění trámů a průvlaků, tak i výškových skoků desky. Doplňkem může být ochrana volného okraje proti pádu.

STROPNÍ BEDNĚNÍ SCAFLEX V KOSTCE

 

Jsem FIRMA

Rádi připravíme nabídku na míru Vašim potřebám. Napište nám na info@scaserv.cz. Bude Vás kontaktovat zástupce nejbližší pobočky. Těšíme se na spolupráci.

Jsem SOUKROMÁ osoba

Připravili jsme pro Vás na míru přehledný web, který Vám pomůže s řešením. Více na www.leseni-bedneni.cz

Kontaktní formulář