Prodej ochrany volného okraje

K prodeji nabízíme nejen nový materiál s veškerou dokumentací a certifikací, ale také použitý materiál za výhodných cenových podmínek. Sledujte pravidelně naše webové stránky, kde se dozvíte o akčních možnostech nákupu použitého (second hand) materiálu.
V uceleném systému produktů firmy SCASERV a. s. nechybí ani ochrana volného okraje, která je nabízena formou prodeje nebo pronájmu.
Dnes se u středních a větších staveb stává zajištění bezpečnosti středem pozornosti koordinátorů BOZP. Realizačním firmám a jejím stavbyvedoucím tímto nabízíme kompletní systém ochrany volného okraje, který se dá použít nejen v kombinaci s našimi bednicími systémy, ale i samostatně.

Základem jsou konektory pro uchycení k bednicím systémů či svorky umožňující upevnění k hotovým železobetonovým a ocelovým konstrukcím. Na ně se jednoduchým způsobem připevní sloupek zábradlí. Ten je vybaven úchyty pro dvoutyčové zábradlí z fošen a úchytem pro zarážku. Sloupek je shodný pro všechny systémy. K zajištění ochrany volného okraje u hotových konstrukcí se nejčastěji používá šroubová svorka. Tu lze jednoduše a pevně přichytit k okraji stropů a průvlaků až do tloušťky 47 cm. S doplňujícím prvkem ji lze připevnit i ke schodišťovým ramenům. Velkou výhodou systému SafeGuard je vysoká životnost, zajištěná žárovým zinkováním všech komponentů, robustnost a jednoduchost použití. systém je navržen ve shodě s požadavky a testy dle DIN EN 13374, všechny komponenty jsou žárově zinkované, SafeGuard sloupek je shodný pro všechny kombinace ochrany volného okraje.

Ochrana volného okraje pro železobetonové desky, schodiště, dřevěné a ocelové nosníky použitelný pro bednění stropů, překládané bednění, SafeGuard konektor pro nosníky H20 je rovněž využitelný pro stěnové prvkové bednění, úplné ochrany volného okraje může být dosaženo pomocí SafeGuard mříže, sloupek SafeGuard je vybaven bezpečnostním mechanizmem proti nadzvednutí a uvolnění, systém umožňuje osadit nebo odstranit držák zarážky dodatečně, investice do tohoto systému se skutečně vyplatí (životnost je 15 – 20 let)