. Prodej závěsné lávky | Kvalitní lešení a bednění - SCASERV a.s.
CZ | SK | PL

  


  

Pro vyšší cíle
SCASERV / Použití / Prodej závěsné lávky

Prodej závěsné lávky

Závěsné lávky jsou moderní zdvihací zařízení určené pro práce na fasádách budov. Jsou vhodnou alternativou k lešení nebo k jejich optimální kombinaci. Přesun a přeprava materiálu, nářadí, osob do požadované výšky při správné koordinaci výrazně zvyšuje rychlost a efektivitu práce. Závěsné pracovní plošiny poskytují širokou škálu použití od zateplení a opláštění budov, instalaci oken, až po venkovní čištění fasád a údržbu budov.

Sestavení závěsné lávky.
Pracovní závěsné lávky TITAN jsou konstruovány stavebnicově tak, aby bylo možno sestavit libovolný rozměr v rozsahu 2–12 metrů. Doba montáže jedné závěsné lávky trvá do 6 hodin a je prováděna odborně vyškolenými pracovníky. Pohon každé lávky je zajištěn dvojicí nejmodernějších pohonných jednotek, vybavených v souladu s ČSN EN 1808 přetěžovací pojistkou, rychlostním zachycovačem, nouzovým sjížděním a kontrolou náklonu plošiny. Podlaha z hliníkového plechu má protiskluzový povrch.

K prodeji nabízíme nejen nové závěsné lávky s veškerou dokumentací a certifikací, ale také použité závsné lávky za výhodných cenových podmínek. Sledujte pravidelně naše webové stránky, kde se dozvíte o akčních možnostech nákupu použitého (second hand) materiálu.


Pro více informací nám zašlete kontaktní informace:Vážení zákazníci, informujeme Vás v souladu s nařízením EU, že poskytnuté informace nejsou námi dále nijak používány ani uschovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti. Více informací ZDE.


Ostrava, CZ T: +420 595 222 200
E: ostrava@scaserv.cz
Praha, CZ T: +420 272 101 511
E: praha@scaserv.cz
Brno, CZ T: +420 548 212 997
E: brno@scaserv.cz
Bratislava, SK T: +421 244 459 871
E: bratislava@scaserv.sk
Chorzów, PL T: +48 788 003 921
E: katowice@scaserv.pl

Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Blog

© 2015 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránek a webdesign