CZ | SK | PL

Pro vyšší cíle

Kariéra

TECHNIK – DOČASNÝCH STAVEBNÍCH KONSTRUKCÍ (LEŠENÍ, BEDNĚNÍ)

Náplň práce:

/ Zpracování realizační projektové dokumentace lešení a bednění
/ Zaměřování staveb s ohledem na návrh lešení
/ Kooperace s obchodními manažery a koordinátory montáží

Požadavky:

/ Min. SŠ s maturitou – obor stavební nebo strojní
/ Znalost práce na PC – MS Office, Internet, AutoCad
/ Základní orientace ve výkresové dokumentaci
/ Technické myšlení
/ Zodpovědnost, flexibilitu, sebemotivaci a nadšení
/ Komunikační a organizační schopnosti
/ Týmového ducha
/ Aktivní řidič s oprávněním skupiny B

Nabízíme:

/ Práci na plný úvazek, vhodné i pro absolventy
/ Firemní benefity (13.plat, stravenky, služební mobilní telefon, sickday, příspěvek na dovolenou, bonusová zimní dovolená)
/ Zázemí prosperující společnosti
/ Zajímavou a kreativní práci
/ Odpovídající platové ohodnocení
/ Možnost seberealizace a osobního rozvoje
/ Přátelský kolektiv
/ Vzdělávání a odborná školení

Informace o pozici:

Místo pracoviště:Li­hovarská 663/38, Ostrava – Kunčičky, 718 00 nebo Jahodová 572/31, Brno – Brněnské Ivanovice, 620 00
Typ pracovního poměru: Hlavní pracovní poměr, na dobu neurčitou

SKLADNÍK – ŘIDIČ VZV

/ zajišťování vykládky a nakládky komponentů lešení a bednění
/ zajišťování skladování komponentů pomocí VZV

Požadavky:

/ SŠ, střední odborné vzdělání, vyučení
/ preferujeme praxi skladníka/řidiče VZV
/ technické myšlení a manuální zručnost
/ zodpovědnost, spolehlivost
/ fyzickou zdatnost

Nabízíme:

/ zázemí prosperující společnosti
/ dobré platové ohodnocení
/ možnost seberealizace a profesního růstu
/ dovolená nad zákonné minimum
/ stravenky
/ zdravotní volno

Místo pracoviště: Jahodová 31, Brno – Brněnské Ivanovice
Termín nástupu: ihned

Hledáme samostatné lešenářské party

Pro dlouhodobou externí spolupráci při montážích a demontážích lešení na pobočkách v Praze / Ostravě a blízkém okolí hledáme samostatné lešenářské party. Odborně zaškolíme. Pro více informací kontaktujte:

Pobočka Praha

p. Marek Chabr
mchabr@scaserv.cz
mob. 737 218 495

Pobočka Ostrava

p. Karel Gabzdyl
kgabzdyl@scaserv.cz
mob. 737 218 454

Pro více informací nám zašlete kontaktní informace:

Vážení zákazníci, informujeme Vás v souladu s nařízením EU, že poskytnuté informace nejsou námi dále nijak používány ani uschovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti. Více informací ZDE.

Ostrava, CZ T: +420 595 222 200
E: ostrava@scaserv.cz
Praha, CZ T: +420 272 101 511
E: praha@scaserv.cz
Brno, CZ T: +420 548 212 997
E: brno@scaserv.cz
Bratislava, SK T: +421 244 459 871
E: bratislava@scaserv.sk
Chorzów, PL T: +48 730 025 111
E: chorzow@scaserv.cz

Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Blog