CZ | SK | PL

  


  

Pro vyšší cíle

O nás

SCASERV a.s. je dynamicky se rozvíjející společnost poskytující služby v oboru lešení a bednění v České, Slovenské a Polské republice. Svou činnost zahájila v březnu roku 2012 a navázala na dlouhodobou tradici společností SGB, Hünnebeck a Harsco, které na těchto trzích působily od roku 1992. Sídlo společnosti a pobočka nabízející kompletní sortiment a služby se nachází v Ostravě. Na území České republiky máme dále pobočky v Praze a Brně.

Slovenská dceřiná společnost Scaserv s.r.o. zahájila svou činnost v dubnu 2012. Sídlo i pobočka společnosti se nachází v Bratislavě. V březnu 2013 zahájila svou činnost polská dceřiná společnost SCASERV sp.z o.o se sídlem a pobočkou v Chorzówě.

V dalších regionech využíváme širokou síť distributorů a úzce spolupracujících firem, které nabízejí naše produkty a služby.

Jsme přední společností poskytující služby v oboru lešení a bednění ve střední Evropě. Díky vysoce odbornému týmu, vlastnímu širokému spektru produktů, které zahrnuje statisíce m² lešení, stovky pojízdných věží, desetitisíce m² bednění a dalších přístupových systémů a systémů pro práci ve výškách, jsme schopni trvale a komplexně zajišťovat požadavky našich zákazníků. Poskytujeme služby zahrnující montáž a demontáž lešenářských systémů, dopravu, technickou podporu, projekční činnost a školení.

Našim zákazníkům nabízíme k pronájmu a prodeji certifikované produkty, které se řadí k technologické špičce na trhu:

/ fasádní rámové lešení SPRINT
/ mobilní hliníkové věže BoSS
/ modulové lešení CUPLOK
/ stěnové bednění LOGIK 50
/ nosníkové bednění stropů a průvlaků SCAFLEX
/ mobilní oplocení
/ mobilní schodiště SafeStep
/ přechodové lávky SafeBridge
/ ochrana volného okraje SafeGuard
/ schodišťové věže CUPLOK, R-MODUL
/ další sortiment (spotřební bednící materiál, sítě, shozy, kotevní příslušenství a­pod.)

Klademe absolutní důraz na bezpečnost, kvalitu, spolehlivost našich služeb a individuální přístup k zákazníkovi s cílem navrhnout správné a efektivní řešení.

Na vzájemnou spolupráci se těší tým profesionálů společnosti SCASERV.


Pro více informací nám zašlete kontaktní informace:Vážení zákazníci, informujeme Vás v souladu s nařízením EU, že poskytnuté informace nejsou námi dále nijak používány ani uschovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti. Více informací ZDE.


Ostrava, CZ T: +420 595 222 200
E: ostrava@scaserv.cz
Praha, CZ T: +420 272 101 511
E: praha@scaserv.cz
Brno, CZ T: +420 548 212 997
E: brno@scaserv.cz
Bratislava, SK T: +421 244 459 871
E: bratislava@scaserv.sk
Chorzów, PL T: +48 730 025 111
E: chorzow@scaserv.cz

Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Blog

© 2015 MARF
Facebook YouTube