CZ | SK | PL

  


  

Pro vyšší cíle

Pronájem lešení: Flexibilní řešení pro náročné stavební projekty

Na výběru konstrukcí pro práci ve výškách závisí bezpečnost vašich zaměstnanců i dalších osob v okolí staveniště. Vsaďte proto na profesionální lešení, přechodové i závěsné lávky a další konstrukce z moderních materiálů, obsahující veškeré důležité bezpečností prvky. Díky flexibilitě, kterou vám poskytuje pronájem lešení, si pro každý projekt snadno vyberete vhodné řešení z hlediska efektivity i bezpečnosti prá­ce.

Maximální flexibilita namísto kompromisů

Potřebujete fasádní lešení, nebo si vystačíte s pronájmem lehkých a praktických pojízdných hliníkových věží? Využili byste na několik dní i mobilní schodiště, přechodovou lávku nebo mobilní oplocení? Při pronájmu lešení a dalšího vybavení si vypůjčíte přesně to, co právě potřebujete – třeba i na jeden den. Můžete tak pružně reagovat na nové požadavky, které se v průběhu prací objeví, a vždy si vybrat to nejlepší řešení pro každou fázi vašeho projektu.

Rychlé doručení bez nutnosti skladování

Vybrané lešení vám v dohodnutém termínu doručíme z našich poboček v Praze, Brně či Ostravě na kteroukoliv adresu v České republice. Jelikož vám lešení zapůjčíme pouze na dobu, po kterou jej budete využívat, nemusíte se starat o jeho skladování. V den doručení si od nás pouze převezmete lešení v perfektním stavu, připravené k okamžitému použití.

Postarejte se o bezpečnost na stavebním místě

Díky profesionální údržbě, pravidelným testům i odborné kontrole před doručením obdržíte pronajaté lešení vždy v bezvadném stavu. Můžete si proto být jisti, že je připraveno pro nanejvýš bezpečné použití během vašeho pracovního projektu.

Profesionální řešení pro práci ve výškách

Pronájem kvalitního lešení i dalších konstrukcí představuje nejlepší způsob, jak se během rozsáhlého stavebního projektu postarat o vhodné podmínky pro práci ve výškách. Zajistěte při ní vašim zaměstnancům největší možnou bezpečnost díky profesionální montáži lešení, kterou naši pracovníci zajistí ihned po jeho doručení – a po ukončení projektu se postarají o bezpečnou demontáž a následný odvoz všech konstrukcí.


Pro více informací nám zašlete kontaktní informace:Vážení zákazníci, informujeme Vás v souladu s nařízením EU, že poskytnuté informace nejsou námi dále nijak používány ani uschovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti. Více informací ZDE.


Ostrava, CZ T: +420 595 222 200
E: ostrava@scaserv.cz
Praha, CZ T: +420 272 101 511
E: praha@scaserv.cz
Brno, CZ T: +420 548 212 997
E: brno@scaserv.cz
Bratislava, SK T: +421 244 459 871
E: bratislava@scaserv.sk
Chorzów, PL T: +48 730 025 111
E: chorzow@scaserv.cz

Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Blog

© 2015 MARF
Facebook YouTube