CZ | SK | PL

  


  

Pro vyšší cíle

Blog

Doprava lešení na stavební místo má svá úskalí. Svěřte ji profesionálům

Potřebujete přepravit pomocné lešenářské, bednící či ochranné konstrukce, ale nemáte k dispozici vhodná nákladní vozidla? Žádný problém! Zajistíme vám rychlou a spolehlivou dopravu veškerého našeho sortimentu přímo na stavební místo.
Jak zajistit maximální bezpečnost při práci na stavbách

Bezpečnost na staveništi jde ruku v ruce s dobře zorganizovanou prací, pořádkem a disciplínou. Jen díky pečlivému plánování lze dosáhnout toho, že budou vaši zaměstnanci provádět veškeré činnosti efektivně a zároveň v souladu se všemi bezpečnostními předpisy.
Potřebujte workshopy pro své zaměstnance? Proškolíme je profesionálně a efektivně!

Jako zaměstnavatel nesete zodpovědnost za to, aby byli vaši zaměstnanci dostatečně vyškoleni pro práci s lešením, bedněním a dalšími pomocnými konstrukcemi, které používají na staveništi. Využijte našich znalostí a dlouholetých zkušeností z oboru a přenechejte veškerá teoretická i praktická školení na nás!
Zabraňte pádům z výšek díky ochraně volného okraje

Systém ochrany volného okraje představuje jednoznačně nejlepší způsob, jak zajistit bezpečnost při bednění nebo během prací na balkónech, střechách či schodech ve fázi hrubé stavby. Jeho pevná a stabilní konstrukce totiž naprosto spolehlivě zamezuje pádu osob i předmětů z výšek.
Přispějte k úspěchu vašeho projektu výběrem vhodného druhu lešení

Volba vhodného typu lešení je důležitým předpokladem pro bezproblémový a bezpečný průběh každého stavebního či opravářského projektu vaší firmy. Tvar, konstrukci a materiál lešení, které si zakoupíte nebo pronajmete, proto vždy vybírejte nejen s ohledem na váš rozpočet, ale i na povahu plánovaných prací.
Systémové bednění představuje moderní způsob výstavby betonových konstrukcí

Hledáte jednoduchý a zároveň spolehlivý způsob, jak vytvořit precizně provedené betonové či železobetonové stavební prvky? Vsaďte na moderní systémové bednění, které zajistí dokonalý povrch betonu a navíc vyniká snadnou montáží a všestranností svého využití.
Pracujte efektivně díky profesionální projekci lešení a bednění

Perfektně sestavené lešení či bednění je základním předpokladem pro bezpečnou a efektivní práci vašich zaměstnanců. Montáž těchto systémů výrazně usnadňuje přehledný technický výkres a kladečský plán, který vašim pracovníkům slouží jako podrobný návod pro sestavení lešenářských a bednících konstrukcí tak, aby byly nanejvýš stabilní a bezpečné.
Pravidelná údržba zajišťuje maximální bezpečnost lešení

Vhodně zvolené lešení je důležitou podmínkou pro zdárný průběh stavebních, opravářských i údržbářských prací ve výškách. Kromě prvotřídní kvality lešení je nutné dbát také na jeho vhodné skladování a pravidelnou kontrolu i údržbu.
Bezpečnost při práci ve výškách

Díky modernímu lešení s ochrannými a záchytnými prvky i široké nabídce prostředků osobní ochrany proti pádu je dnes práce ve výškách bezpečná. Navzdory všem opatřením však mnohdy dochází k úrazům, které často souvisejí se špatným plánováním práce či podceněním bezpečnostních pokynů a možných rizik.
Hliníkové přechodové lávky: Maximální bezpečnost v průběhu výkopových prací

Pro zajištění bezpečnosti na stavebním místě je bezpodmínečně nutné položit přes každý výkop stabilní přechodovou lávku. Moderní celohliníkové lávky vynikají svojí pevností i velkou nosností – a navíc je lze snadno přepravovat i nainstalovat nad místo výkopu.
Montáž a demontáž lešení

Montáž a demontáž lešenářských systémů je úkol, na jehož pečlivém provedení závisí bezpečnost vašich pracovníků i dalších osob, pohybujících se v blízkosti staveniště. Přenechejte tyto práce našim profesionálům, kteří se odborně postarají o jejich rychlé a bezproblémové provedení s ohledem na maximální bezpečnost během budování lešení i při jeho následném využívání.
Pojízdné lešení

Hledáte flexibilní a přitom bezpečné lešení, které vaše firma využije při stavebních a montážních pracích i během oprav a údržby budov či dalších objektů? Vsaďte na profesionální mobilní věže BoSS, jejichž lehká a přitom dostatečně pevná hliníková konstrukce je vybavena integrovanými prvky pro nanejvýš bezpečnou práci ve výškách.
Pronájem lešení: Flexibilní řešení pro náročné stavební projekty

Chystá se vaše firma realizovat rozsáhlý projekt, jehož součástí bude i práce ve výškách? Pronajměte si po dobu jeho trvání lešení přímo na míru a zajistěte tak maximální efektivitu práce i bezpečnost vašich pracovníků na stavebním místě.
Ostrava, CZ T: +420 595 222 200
E: ostrava@scaserv.cz
Praha, CZ T: +420 272 101 511
E: praha@scaserv.cz
Brno, CZ T: +420 548 212 997
E: brno@scaserv.cz
Bratislava, SK T: +421 244 459 871
E: bratislava@scaserv.sk
Chorzów, PL T: +48 788 003 921
E: chorzow@scaserv.cz

Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Blog

© 2015 MARF
Facebook YouTube