. Blog | Kvalitní lešení a bednění - SCASERV a.s.
CZ | SK | PL

  


  

Pro vyšší cíle

Blog

Bezpečnost při práci ve výškách

Díky modernímu lešení s ochrannými a záchytnými prvky i široké nabídce prostředků osobní ochrany proti pádu je dnes práce ve výškách bezpečná. Navzdory všem opatřením však mnohdy dochází k úrazům, které často souvisejí se špatným plánováním práce či podceněním bezpečnostních pokynů a možných rizik.
Hliníkové přechodové lávky: Maximální bezpečnost v průběhu výkopových prací

Pro zajištění bezpečnosti na stavebním místě je bezpodmínečně nutné položit přes každý výkop stabilní přechodovou lávku. Moderní celohliníkové lávky vynikají svojí pevností i velkou nosností – a navíc je lze snadno přepravovat i nainstalovat nad místo výkopu.
Montáž a demontáž lešení

Montáž a demontáž lešenářských systémů je úkol, na jehož pečlivém provedení závisí bezpečnost vašich pracovníků i dalších osob, pohybujících se v blízkosti staveniště. Přenechejte tyto práce našim profesionálům, kteří se odborně postarají o jejich rychlé a bezproblémové provedení s ohledem na maximální bezpečnost během budování lešení i při jeho následném využívání.
Pojízdné lešení

Hledáte flexibilní a přitom bezpečné lešení, které vaše firma využije při stavebních a montážních pracích i během oprav a údržby budov či dalších objektů? Vsaďte na profesionální mobilní věže BoSS, jejichž lehká a přitom dostatečně pevná hliníková konstrukce je vybavena integrovanými prvky pro nanejvýš bezpečnou práci ve výškách.
Pronájem lešení: Flexibilní řešení pro náročné stavební projekty

Chystá se vaše firma realizovat rozsáhlý projekt, jehož součástí bude i práce ve výškách? Pronajměte si po dobu jeho trvání lešení přímo na míru a zajistěte tak maximální efektivitu práce i bezpečnost vašich pracovníků na stavebním místě.
Ostrava, CZ T: +420 595 222 200
E: ostrava@scaserv.cz
Praha, CZ T: +420 272 101 511
E: praha@scaserv.cz
Brno, CZ T: +420 548 212 997
E: brno@scaserv.cz
Bratislava, SK T: +421 244 459 871
E: bratislava@scaserv.sk
Chorzów, PL T: +48 788 003 921
E: katowice@scaserv.pl

Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Blog

© 2015 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránek a webdesign