CZ | SK | PL

  


  

Pro vyšší cíle

Hledáme samostatné lešenářské party

Pro dlouhodobou externí spolupráci při montážích a demontážích lešení na pobočkách v Praze / Ostravě a blízkém okolí hledáme samostatné lešenářské party.
Odborně zaškolíme. Pro více informací kontaktujte:

Pobočka Praha
p. Marek Chabr
mchabr@scaserv.cz
mob. 737 218 495

Pobočka Ostrava
p. Karel Gabzdyl
kgabzdyl@scaserv.cz
mob. 737 218 454


Pro více informací nám zašlete kontaktní informace:







Vážení zákazníci, informujeme vás v souladu s nařízením EU, že poskytnuté informace nejsou námi dále nijak používány ani uschovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti.Víc informací ZDE.






Ostrava, CZ T: +420 595 222 200
E: ostrava@scaserv.cz
Praha, CZ T: +420 272 101 511
E: praha@scaserv.cz
Brno, CZ T: +420 548 212 997
E: brno@scaserv.cz
Bratislava, SK T: +421 244 459 871
E: bratislava@scaserv.sk
Chorzów, PL T: +48 788 003 921
E: katowice@scaserv.pl

Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

© 2015 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránek a webdesign